Російський турист напав на проукраїнський мітинг у Відні під час з'їзду ОБСЄ

Четвер, 08 травня 2014 04:59 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

06.05.14 громадська організація «Демократична Україна» (Відень, Австрія) проводила мітинг і чисельні пікети під час зустрічі міністрів закордонних справ у Віденському Ховбурзі.

 

Основна акція відбулася на Площі Героїв, на шляху руху урядових автомобілів. Зокрема, мітинг побачив Сергій Лавров та інші міністри закордонних справ. Дехто з них, зокрема шведський глава МЗС Карл Більд, вирішили відмовитись від автомобіля і пройтися пішки весняним Віднем. До учасників пікетів підійшов український міністр Андрій Дещиця, який особисто привітався з кожним протестувальником.

Втім, акцію помітили й чисельні групи туристів, яких в цю пору у Відні досить багато. Тому не обійшлося без ексцесів. За словами Євгена Ложкіна, голови громадської організації «Демократична Україна», дехто з росіян радив учасникам акції зняти локшину з вух. А один із них підійшов і вирвав із рук мітингувальника плакат з гаслами проти політики Путіна, після чого почалася штовханина. На інцидент відразу зреагувала австрійська поліція. В результаті порушника було затримано і доставлено в найближчій відділок поліції.

За фактом порушення громадського порядку було відкрите впровадження. Скоріше за все, чоловік отримає штраф, на цьому його подорожі до Європи скінчаться.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається