Українці Вашингтону закликали Обаму поглибити санкції проти Росії

Понеділок, 05 травня 2014 04:59 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська діаспора США вийшла в суботу на акцію підтримки України. Діаспора закликала Адміністрацію президента США до поглиблення санкцій проти Росії.

 Участь у акції «Світ об'єднався навколо Білого дому на підтримку України» взяли кілька сотень представників української діаспори, та представники інших національностей.

Демонстрація перед Білим домом тривала кілька годин. Після цього учасники заходу розгорнули 50-метровий прапор України та пройшлися центром столиці до Меморіалу Лінкольна.

Акція відбулася за співпраці з Генеральним Консульством України, Українським конгресовим комітетом Америки (УККА), організацій "Україна за кордоном", "AutoMaidan".

Участь у заході взяли близько трьох сотень активістів, які приїхали зі штатів Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Делавер, Коннектикут, Пенсильванія. При цьому, як зазначили організатори, практичну підтримку Україні надали білоруська, грузинська, польська, російська, сирійська громади.

На акції, окрім українських активістів виступили лідери єврейської, російської, білоруської, сірійської громад.  Російський активіст Влад Бурлуцький подякував росіянам, у яких, за його словами «ще залишилась совість» і які виходять на вулиці Москви та Петербурга і показують, що є інша Росія, що є, «Росія вільних людей, справжніх громадян своєї країні, які протестують проти безумних авантюр Путіна» - заявив активіст.

«Анексією Криму та вторгненням в Україну Путінська влада протипоставила себе всьому цивілізованому світу. Політичні і економічні наслідки цієї авантюри неминуче приведуть до глибокої кризи в Росії. Сам нинішній російський режим, сам Путін пришвидшує наближення свого закономірного краху » - виступаючи на мітингу наголосив російський активіст.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається