Українці Праги провели демонстрацію на підтримку України

Вівторок, 29 квітня 2014 05:42 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)


У самому центрі Праги на відомій Вацлавській площі відбулася демонстрація на підтримку незалежності України. У демонстрації взяли участь відомі чеські, білоруські та словацькі політики і громадські діячі.

Білоруський дисидент, кандидату у президенти Білорусі Алєсь Міхалевіч закликав українців не здавати позицій, відстояти незалежність своєї країни. Про  небезпеку російської агресії в Україні говорив у своєму виступі і російський громадський діяч, голова російської громадської організації в Чехії «Русская традиция» Ігор Золотарьов.

«Нова хвиля «совєтизації» пострадянського простору, зокрема, країн колишнього СРСР сьогодні є небезпечним явищем, не можна допустити створення нового СРСР», – закликала у своєму виступі чеський політик, колишній міністр сільського господарства, кандидат до Європейського парламенту від Ліберальної екологічної партії Мілена Віценова.

Словацький дисидент, один із активних діячів «оксамитної революції» у Словаччині Федор Гал застерігав від байдужості, яка свого часу привела світ до Другої світової війни.

У своїх виступах підтримали Україну також чеський політик Яна Чернохова, відомий чеський учений, колишній ректор Карлового університету в Празі Вацлав Гампл.
 
Демонстранти тримали в руках українську, білоруську, грузинську і чеську символіку, прапор  Європейського союзу, а також гасла проти російської окупації України.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається