У Барселоні записали відеозвернення – зі сльозами на очах та з вірою в серцях!

Середа, 26 березня 2014 12:33 Автор  Глорія Грозяк
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

16 березня, у день проведення так званого «референдуму» в Криму, українці Каталонії просто не могли не зібратися знову. Зважаючи на інформаційний хаос та жахливу антиукраїнську пропаганду російських ЗМІ, представники Майдану в Барселоні вирішили не мовчати та терміново розповсюджувати правду всіма можливими способами. Одним із них стало це відеозвернення до українців, росіян, та до всіх, хто небайдужий до майбутнього наших країн!

 

У записі взяли участь люди з різних куточків України, від півночі до півдня, від Львова до Харкова, серед яких була і молодь, і старші люди, і зовсім маленькі українці. Також прийшли росіяни, білоруси, латиші, румуни та іспанці, адже під час таких подій ніхто не може залишатися осторонь. Говорили українською і російською, білоруською і англійською, з надією, що їх не тільки зрозуміють та вислухають, а й почують!

Всім було дуже боляче через трагічність останніх подій, втрачені життя, несправедливість та брехню, і говорити було дуже важко... Але мовчати було б ще важче! Хтось говорив зі сльозами на очах, комусь вдалось зарядити інших оптимізмом та вірою в перемогу, дехто читав Шевченка, багато згадували про Бога... Та, як говориться на відео, незалежно від мови, віри та національності, всі ми одна нація – це Людина, людина, що хоче миру та справедливості!

В епоху Інтернету розповсюджувати правду може кожен. Звертатись до тих, хто її шукає, можуть і звичайні українці, для цього не обов’язково бути відомим політиком. І можливо від одного цього відео не так багато залежить, але чим більше таких буде, тим швидше «правда кривду переможе», адже в єдності наша сила!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається