Звернення закордонного українства до міжнародного співтовариства

Субота, 22 березня 2014 16:25 Автор  Українці ОАЄ
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Ми - закордонне Українство, що знаходимося наразі за межами нашої Батьківщини, з занепокоєнням спостерігаємо за подіями які відбуваються на нашій історичній ненці. Ми ніколи не залишалися байдужими до своєї історії, свого минулого, своїх рідних та близьких в Україні.

За час своєї Незалежності Рідна Україна багаторазово підтверджувала що вона є повноцінним членом Світового політичного, економічного та культурного процесу. Вона постійно нагадувала про це як впродовж свого непростого історичного минулого, так і останніми подіями на рідній землі. Разом з тим ми стурбовані окремими тенденціями з боку провідних країн Світу, Міжнародних організацій та інституцій різного рівня, котрі не створюють жодних дієвих перешкод Росії на шляху реалізації її експансіоністських зовнішньополітичних амбіцій. Предметом нашого занепокоєння є відверта агресія з боку Російської Федерації по відношенню до нашої історичної Батьківщини та реакція на неї з боку Світового Співтовариства.

1 березня 2014 року о 17:21 за київським часом Рада Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації одностайно підтримала звернення Президента В.В. Путіна щодо введення «обмеженого військового контингенту» збройних сил Росії на територію України. Ухвала даного рішення є прямим порушенням Статуту ООН, Декларації про принципи міжнародного права 1970 року, Гельсінського заключного акту ОБСЄ (НБСЄ) 1975 року, Договору про дружбу та співробітництво між Російською Федерацією та Україною 1997 року, а також низки інших міжнародних договорів. Водночас демонстративна відмова Російської Федерації від попередніх консультацій з Україною та державами-гарантами її територіальної цілісності (Великобританією та США) є показовим нехтуванням її міжнародно-правовими зобов’язаннями, закріпленими у Будапештському меморандумі 1994 року.

Схвалюючи рішення про використання збройних сил на території незалежної суверенної держави - України, як одного з фундаторів ООН, Рада Федерації РФ спотворила зміст норм міжнародного права щодо ситуацій, коли т. зв. захист прав та законних інтересів представників національних меншин, які перебувають за кордоном, потребує військового втручання з боку третіх країн.

Жодна, належним чином уповноважена національна, іноземна чи міжнародна інституція не заявляла про порушення на території України (зокрема, у Автономній Республіці Крим) прав людини, що вимагало б втручання будь-якого іноземного суб’єкта.

Ми з занепокоєнням спостерігаємо як Росія, використовуючи свою пропагандистську машину, заявляє про численні порушення прав російської меншини на території України та використовує власні збройні сили на території незалежної держави.

Підтримуючи сталі стосунки зі своїми близькими та рідними на Батьківщині, Ми

Інформуємо світове співтовариство, що зміни які відбуваються в Україні жодним чином не створюють загрози будь-яким національним меншинам, перетворення несуть в собі демократичне підґрунтя і є результатом Волі Народу, який прагне Свободи та Незалежності.

Закликаємо світову спільноту не вірити відвертій брехні з боку російських ЗМІ, застосовувати більш дієві санкції по відношенню до Російського Агресора та надавати всіляку підтримку демократичним перетворення, що відбуваються наразі на нашій історичній Ненці.

Зважаючи на викладене, Ми – Представники Закордонного Українства, розцінюємо дії Російської Федерації як акт агресії, що є міжнародним злочином та потребує дієвої відповіді від Світового Співтовариства.

Сподіваємося на Вашу підтримку сьогодні та під час майбутніх демократичних змін в Україні!

Українці Об'єднаних Арабських Еміратів

 

читайте також: Українській діаспорі зараз не час сидіти склавши руки!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається