Барселонський Марафон 2014 "АТЛЕТИ З УСЬОГО СВІТУ ЗА МИР В УКРАЇНІ!"

Субота, 22 березня 2014 13:00 Автор  GalyaGloria
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Днями в Барселоні відбувся щорічний марафон, що вважається одним з найбільших у Європі. Цього року в змаганні з бігу на традиційну дистанцію 42 км 195 м взяло участь близько 15.000 спортсменів з різних країн світу. Серед них були і учні відомої української атлетки Інни Лебедєвої, яка, доречі, 9 березня здобула перемогу в черговому забігу та присвятила її Небесній Сотні, миру, та цілісності України

Завдяки Інні та іншим активістам Майдану в Каталонії, напередодні марафону вдалось поспілкуватися з багатьма його учасниками та подарувати їм українські синьо-жовті стрічки. Атлети охоче погодились почепити їх до свого одягу та пробігти так на знак підтримки України.

Відповідно, українці теж прийшли підтримати учасників марафону в день змагання. Тримаючи 10-ти метровий синьо-жовтий прапор, українські вболівальники вигукували спортсменам англійською та іспанською слова підтримки, а також гасла «СПОРТУ – ТАК, НІ – ВІЙНІ», «МИР УКРАЇНІ», та інші.

Атлети неабияк раділи, пробігаючи повз і бачачи таку підтримку, та вітали українців оплесками і вигуками «БРАВО, УКРАЇНА», «МИ З ВАМИ» тощо

Таким чином, цією акцією українцям Каталонії вдалось не тільки продемонструвати свою позицію учасникам з багатьох країн світу, а й заручитися їх підтримкою! І хоч перемогу в марафоні здобув не українець, а представник Ефіопії, Україна теж здобула позитивний імідж, адже представники нашої діаспори були не лише серед спортсменів, а й серед вболівальників! Вболівали українці абсолютно за кожного атлета, тим самим усім продемонструвавши, що єдина достойна участь та перемога – лише у спорті, а не у війні!!!

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається