Звернення до Українців всього світу

Четвер, 20 березня 2014 13:47 Автор  Галина Маловшек
Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Шановні Українці!

В час окупації Росією Української території та перед реальною загрозою знищення людства, перед нашою Богом обраною нацією постало надважливе завдання: зберегти Україну та мир в усьому світі.

 

На жаль, попереднє антиукраїнське керівництво не тільки працювало в інтересах окупантів, але і розікрало державу і зубожило народ.

 

Нова влада не в змозі самостійно гідно протистояти окупанту, тому завданням кожного Українця де б він не проживав - допомогти Українцям в Україні.

 

Закликаємо Вас вийти більш чисельно на антивоєнні акції, наполегливіше вимагати більш жорстких дій і санкцій від своїх урядів до Росії та вимагати захистити територіальну цілісність України і зберегти мир в усьому світі. Активніше проводити роз’яснювальну роботу в країнах проживання та вимагати активної проукраїнської пропаганди від дипломатичних установ України. Просити народи світу підтримати справедливу боротьбу Українського народу за свою свободу та роз’яснювати про загрозу миру від путінської влади. Народи світу повинні нас підтримати щоб зберегти мир для наших нащадків.

 

Ми засуджуємо путінський режим і хочемо допомогти російському народу стати на демократичний, антипутінський шлях розвитку через можливість отримання об’єктивної інформації щодо дій президента Путіна.

 

«Ні окупації. Ні війні!».

 

Українці в Словеніїї

Товариство Берегиня

Галина Маловшек
читайте також:
Українській діаспорі зараз не час сидіти склавши руки!

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається