Українській діаспорі зараз не час сидіти склавши руки!

Четвер, 20 березня 2014 08:40 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(33 голосів)

Українці світу! Український народ та рідна земля зараз потребує нашої допомоги, як ніколи раніше!

Звертаємось до Вас і до всіх, хто небайдужий до долі українського народу та долі України!

 

Вторгнення російських військ до Криму продемонструвало зневагу президента РФ Путіна не тільки до українського народу та української держави, а й до інших народів та країн світу.

 

Зухвалою анексією Криму, Путін поставив під загрозу не тільки цілістність та незалежність української держави, а й безпеку всієї Європи.

 

Весь світ бачить, як сьогодні Росія, здійснючи агресію проти України, дискредитує українську владу, застосовує брудні провокації, дестабілізує ситуаціїю в країні і, неприховуючи, проводить політику залякування населення.

 

Наразі Україна та український народ перебуваючи під іноземною окупацією Росії, знаходиться під загрозою геноциду та етнічних чисток.

 

Останнім часом на території Автономної Республіки Крим викрадено та зникло кілька десятків людей, журналістів, громадських діячів і священнослужителів. Доля багатьох з них невідома й досі.

 

Російськими окупаційними військами здійснюється безпрецедентне порушення прав та свобод, совісті та віросповідання громадян, принижується честь і гідність всього баготанаціонального народу України.

 

Чиниться насилля над віруючими людьми, які завжди закликали до міжконфесійного миру та злагоди в Криму.

Сьогодні люди в Криму бояться не лише за своє життя, а й за життя своїх дітей та онуків.

 

Озброєні бандформування та російські окупанти тероризують не лише військових, але і їх сім’ї, окупанти вже виселяють жінок та дітей з помешкань.

 

Ми закликаємо світову спільноту врахувати уроки історії, які свідчать про недостатність мяких санкцій та безглуздих спроб умиротворення зухвалого агресора. Після них завжди починалися глобальні конфлікти, які призводили до колосальних людських жертв.

 

Історія свідчить, що Гітлер на початку Другої світової війни теж блискуче обігрував опонентів та вміло вводив їх в оману. Поки міжнародна спільнота оговтається та зрозуміє, що відбувається, може пролитися багато крові.

 

Агресію Росії слід зупинити, бо вона може поширитись на країни Європи, також під загрозою знаходяться і такі країни, як Казахстан, Азербайджан, Білорусь.

 

Цей зухвалий виклик усьому цивілізованому світу засвідчив, що сучасна путінсько-«рашистська» імперія та розрекламований на весь світ «уникальный русский мир» витворили новітнього Гітлера.

 

Ми твердо переконані, що за фактично оголошену Путіном війну Україні, анексію Росією частини української території та грубе порушення міждержавних угод всі вони постануть не лише перед Божим, але і перед людським судом. їх заплямує історія і зганьбить людська пам'ять.

 

Фінал Путіна більш-меш зрозумілий, питання в масштабах жертв і розрухи, в тому числі і в Україні.

 

Українці світу! Ми закликаємо вас звертатися до урядів своїх країн та усіх міжнародних інституцій з вимогою вжити дійсно дієвих заходів проти агресора.

 

українці світу "Стожари"

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається