Марш протесту проти агресії Путіна. Лондон 16 березня. Відео

Середа, 19 березня 2014 10:19 Автор  Michael Blunt
Оцініть матеріал!
(2 голосів)


Ukraine March Protest against Vladimir "Adolf" Putin in London 2014"

16 березня 2014:

"збройні сили Володимира Путіна тероризують народ Криму. Вони проводять незаконний референдум під дулами кулеметів. Люди Криму або занадто налякані, щоб голосувати проти Росії, або їх заставляють голосувати силою.

Понад 100 людей загинули в Україні на початку цього року. Вони поклали своє життя за краще, суверенне і демократичне майбутнє України.

Демократія диктатори Путіна лякає, він не боїться санкцій. Тиран Путін вже проводить етнічну чистку коріного населення Крима.

Ми вільні люди, і ми звертаємось до світу, від імені тих, хто не може вільно висловитись під тиском зброї. Ми благаємо зупинити теранію Путіна.

Ми будемо використовувати нашу свободу вимагати від уряду Великобританії дій, щоб зупинити вторгнення Криму, виконуючи меморандум зобов'язання 1994 і введення суворих санкцій щодо Росії."
Звертаємось до наших побратимів українців в інших країнах, не будьте байдужими бо рідного народу України! Вимагайте від урядів своїх країн проводити жосткіші санкції до путінських теранів! Вимагайте захисту для мирного населення України! 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається