Українці у Лісабоні засудили загрозу, яку несе російський імперіалізм не тільки для України, але й для всього цивілізованого світу

Понеділок, 17 березня 2014 16:09 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

16 березня 2014 року на площі Luís de Camões у Лісабоні, зібралися українці, що душею і серцем переймаються долею України.

Українці підкреслили, що окупація російськими військами території України несе загрозу для всього цивілізованого світу.

"Українці зараз боряться не просто за свою територію, це поротьба за людську гідність!" - сказав ректор Духовної семінарії в Брюховичах – о. Йосафат Хайник (ЧСВВ).

Ці роз’яснення українських реалій звучали на акції протесту португальською, англійською та фрацузькими мовами, а присутня українська молодь підготувала, та продемонструвала через флеш моб, як саме проходить в Криму так званий референдум.

Українці Португалії вважають "референдум", що проходить під дулами автоматів - відкритим зазіханням на українскі землі, які населенні корінними жителями: кримськими татарами, українцями, росіянами та предствниками інших націй, що є громадянами України. А окупація російськими військами несе загрозу як Україні, так дестабілізує територіальну ситуацію по всьому континенту, порушуючи усі міжнародні угоди.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається