Заява УВКР з приводу можливої участі громадян України за кордоном у позачергових Президентських виборах

Середа, 26 лютого 2014 08:20 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зважаючи на активну участь у підтримці українського Євромайдану закордонним українством загалом і трудовими мігрантами зокрема, УВКР заявляє про необхідність забезпечення повноцінного виборчого права для мільйонів громадян України закордоном під час позачергових виборів Президента України в травні цього року.

Задля цього необхідно:
1. Верховній Раді України внести зміни в діючий Закон «Про вибори Президента», щоб передбачили практичну реалізацію громадянами України свого виборчого права без огляду на їхнє місцезнаходження.
2. Центральній Виборчій Комісії забезпечити відкриття виборчих дільниць не лише в дипломатичних установах, а й в українських школах, церквах, приміщеннях, що належать товариствам українців за кордоном.

Зважаючи на постійне ігнорування попередньою владою конституційного права українських громадян обирати та бути обраними без огляду на місце свого перебування, УВКР вважає що після останніх подій, що відбулись в Києві, найкращий час для всіх політичних сил українського парламенту та суспільства забезпечити рівне виборче право для всіх громадян України.

Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради, Михайло Ратушний

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається