Українці в світі влаштовують акції протесту

Четвер, 23 січня 2014 08:08 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українці у США та Європі влаштовують акції протесту в зв’язку з учорашніми подіями в Україні. Захід закликають до активніших дій, спрямованих на розв’язання української кризи.

У Нью-Йорку - українці пікетували будівлю ООН. Вимагали негайно скликати екстрене засідання Ради Безпеки ООН, присвячене протистоянню у Києві та загибелі протестувальників.

Вашингтонська діаспора пікетуватиме сьогодні Білий Дім, вимагаючи активніших заходів на підтримку України.

У Вашингтоні також пікетували посольство Німеччини та представництво ЄС. Як повідомили активісти, до пікетувальників вийшов консул Німеччини Knut Abraham і запевнив, що в ЄС уважно слідкують за подіями в Україні та збираються відреагувати якнайшвидше.

23 січн власні Євромайдани зберуть також Портленд та Чикаго. Відбудуться пікети українців і у Європі. Зокрема у Португалії та швейцарському Давосі, де триває Всесвітній економічний форум.

23 січня Українці з різних країн ЄС збираються у Давосі, де відбувається Всесвітній економічний форум.

«Місто Давос, що в Швейцарській конфедерації, має стати найбільш українським містом Західної Європи. Тому я запрошую всіх українців, які тимчасово або постійно проживають в Європі, скласти компанію і провести четвер на гірськолижному курорті Давосі. Подихаємо повітрям, поговоримо з європейцями», – написав у мережі Facebook бізнесмен Олейніков.

Українці у Сан-Франциско 26 січня зберуться під Генеральним консульством Німеччини із закликами: «Меркель, зроби щось», «Європо, США – до дії».

«Ми запрошуємо прийти на акцію протесту до Генерального Консулату Німеччини в Сан-Франциско, щоб виказати наше невдоволення пасивністю Європейського Союзу щодо ситуації в Україні», - пишуть організатори акції у Сан-Франциско.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається