Один з найважливіших газорозподільних центрів у Центральній Європі, Баумгартен, Австрія.  Саме через Баумгартен в Європу йде газ із Росії (через Україну і Словаччину). У 2015 році через станцію пройшло 40 мільярдів кубометрів газу. 
Депутат парламенту Канади від правлячої Ліберальної партії Борис Вжесневский заявив про те, що світу необхідно пам'ятати, що саме кримські татари є корінним населенням Криму, а сам півострів належить Україні. Про це сказав під час виступу перед парламентарями.
Венеційська комісія дійшла висновку, що роль державної мови не може піддаватись сумнівам та повністю відповідає всім міжнародно-правовим інструментам міжнародних та регіональних організацій.
Представник міністра закордонних справ Канади Мет Декорсі під час виступу у парламенті країни закликав Росію звільнити усіх політичних в'язнів.
Зимові Олімпійські ігри 2018 пройдуть з 9 по 25 лютого 2018 року в місті Пхенчхан, Республіка Корея. Міжнародний Олімпійський комітет відсторонив від участі Російську збірну.
Святослав Вакарчук дав невеликий концерт у стінах Стенфордського університету в Каліфорнії (США).
Богослужіння, молитви, покладення квітів і лампадок до пам’ятних знаків, покази фільмів, артистичні програми, запалення свічок на підвіконнях у своїх домівках… Українська громада у Польщі вшанувала пам’ять українців, зморених голодом.
Сенат Австралії прийняв заяву до річниці Голодомору в Україні. Про це написала автор документа сенатор Катріна Білик в Facebook.
Залишки демонтованого пам’ятника воїнам УПА у польському селі Грушовичі біля Перемишля використали для будівництва дороги.
У центрі Парижа відбулася акція зі вшанування пам'яті жертв сталінського Голодомору 1932-1933 років в Україні
У португальському місті Брага почала функціонувати російська церква, яка прикривається ім'ям Української православної церкви.
В Акції за звільнення українського кінорежисера, в'язня Кремля Олега Сєнцова взяли участь понад 30 представників різних країн.
13 листопада у Вашингтоні заарештували активістку української діаспори Олексу Чопівську під час протесту біля Національного собору проти організованого за участю посольства РФ "Концерту за єдність"
Міністерство закордонних справ Польщі готує список українців, яким буде заборонений в'їзд в країну.
Проект резолюції до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років презентувала Палата представників Конгресу США.
Нововведення стартує 1 січня 2018 року і передбачає наявність звичайного закордонного паспорта.