Національний музей історії України запрошує на Всесвітній день неспішного мистецтва

П'ятниця, 13 квітня 2018 12:02 Автор  Михайло Українець
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

14 квітня НМІУ запрошує долучитися до Всесвітнього дня неспішного мистецтва

Зазвичай ми витрачаємо не більше 10 секунд на розглядання одного мистецького твору в музеї. Звісно, цього часу зовсім недостатньо для того, аби встигнути осягнути весь потаємний сенс, усі загадки та натяки, які митець заклав у свій витвір.

Саме для того, щоб надолужити цю прогалину, у багатьох музеях світу з 2009 року проводять Всесвітній день неспішного мистецтва. Завдяки ідеї цього заходу відвідувач має можливість вдумливо і неспішно споглядати невелику кількість творів мистецтва протягом тривалішого часу. У цьому році до акції долучився й Національний музей історії України.

14 квітня з 13:00 до 14:00 музей запрошує відвідувачів присвятити годину свого часу детальному знайомству лише з кількома наперед визначеними експонатами. Своїми враженнями Ви, як учасники акції, зможете поділитися із співробітником, який зустріне Вас в експозиції, а також, написавши відгук у соціальних мережах з хештегами #SlowArtDay та #SlowArtDayNMIU.

Для учасників акції 14 квітня вхід до музею у визначені години є безкоштовним за умови попередньої реєстрації ОНЛАЙН.

Акція відбудеться не лише у Національному музеї історії України, що на Старокиївській горі (вул. Володимирська, 2), а й у його філії – Музеї історичних коштовностей України, розташованому за адресою вул. Лаврська, 9, на території Києво-Печерської лаври. Всім, охочим відвідати захід у Музеї історичних коштовностей України, потрібно обов’язково зареєструватися за формою ОНЛАЙН.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається