Музей української діаспори запрошує на кураторські екскурсії "Микола Кричевський. Мистець і світ"

Середа, 05 грудня 2018 08:15 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Музей української діаспори запрошує відвідати кураторські екскурсії у рамках виставкового проекту «Микола Кричевський. Мистець і світ»:

  • 8 грудня (субота) 12.00-12.45

  • 15 грудня (субота) 12.00-12.45

Виставковий проект «Микола Кричевський. Мистець і світ» – ретроспектива творчості видатного українсько-французького художника, майстра акварелі, представника знаменитої мистецької династії Кричевських, до 120-річчя з дня народження художника.

Масштабна експозиція робіт мистця із колекцій Музею української діаспори, Національного художнього музею України та кількох приватних збірок охоплює всі періоди творчості художника, різні напрями й жанри його мистецької діяльності. На виставці представлені найбільш ранні та рідкісні роботи майстра – пастелі, створені в 1920-их роках в Ужгороді й Празі, акварелі 1930-их років, написані ним під час подорожей Францією, та взірцеві паризькі й венеційські пейзажі, що демонструють зрілий етап творчості Миколи Кричевського 1940-1950-их років. В експозиції вперше демонструються широкому загалу рисунки, створені художником до французького видання повісті Миколи Гоголя «Тарас Бульба» 1945 року, а також унікальні архівні документи й світлини.

Саме про такі відомі й невідомі сторінки життя та творчості Миколи Кричевського і йтиметься в екскурсіях. Проводитиме їх куратор виставки, мистецтвознавець, видавець, провідний науковий співробітник Музею української діаспори Ганна Лексіна.

По завершенню екскурсії відвідувачі за бажанням зможуть завітати до музейної кав’ярні й скуштувати справжню італійську каву й десерти, створені за унікальними рецептами українців світу.

Цікава розповідь та вишукані десерти зроблять ваш день по-справжньому французьким!

Вартість квитка на екскурсію – 50 грн. (пільговий – 25 грн.)

Останнє редагування Середа, 05 грудня 2018 09:18

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається