Українські та польські діти українського походження відпочили у таборі пластунів «Скарби предків» Рекомендовані

Середа, 01 серпня 2018 05:57 Автор  Орест Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Більше 20 дітей, серед яких українці та поляки українського походження, впродовж десяти днів у липні відпочивали у прикордонному с.Мжиглоди у таборі пластунів "Скарби предків".

 

Про це повідомляє прес-служба Генерального консульства України в Любліні.

Відпочиваючим була організована багата культурна програма у дусі багаторічної історії Пластунського руху, який святкує вже 106-річний ювілей.

26 липня ц.р. пластунами був організований урочистий вечір до святкування 100-річчя проголошення Незалежності України та  святкова ватра. Діти під керівництвом Г.Тимець підготували українські народні танці, співали пластунських пісень українською мовою та розповідали гостям вечора основні віхи подій Української Революції 1917-1921 року, становлення української державності, згадували великих українських героїв. Також у програмі вечора була церемонія урочистого виносу державного прапору України, під час якого діти співали гімн України.

Від імені ГКУ в Любліні в урочистому заході взяла участь консул С.Горбовська.

Організація табору мала велике позитивне значення з огляду на те, що зібралися як українські, так і польські діти українського походження з сімей примусових переселенців післявоєнного періоду. Спільне перебування дало їм можливість більше пізнати історію, культуру і традиції України, удосконалити навички української мови, і головне – подружитися, щоб і надалі підтримувати зв’язки, основані на спільному українському корінні.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається