Мандрівка у майбутнє. Неймовірний виступ українців на американському талант-шоу America's Got Talent Рекомендовані

П'ятниця, 15 червня 2018 06:59 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українська команда Front Pictures з номером The Escape підкорила американське талант-шоу America's Got Talent.

Над номером працювали команди Red Rabbit Entertainment та компанія PROFI LTD, хореограф Костянтин Томільченко й режисер Олександр Братковський. За втілення візуальної частини виступу відповідала українська студія Front Pictures.

Ролик з виступом українців з'явився на офіційному YouTube-каналі шоу 12 червня.

За сюжетом, Костянтин Томільченко потрапляє у віртуальну реальність і прогулюється лісом під аватаром вовка. У якийсь момент щось йде не так і перебування у віртуальній реальності для героя перетворюється в динамічну гонку на виживання.

 

 

Українці отримали чотири так від суддів.

"Дякуємо суддям та аудиторії за фантастичну реакцію! Ми також вдячні нашим партнерам, які працювали з нами над цим дивовижним номером – Front Pictures і PROFI – знаряддя для подій. Перформанс – це результат співпраці між Front Pictures, Red Rabbit Entertainment (Костянтин Томільченко та Олександр Братковськикй та PROFI LTD", – йдеться у повідомленні Front Pictures.

"Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще в квітні 2017 року. Нас зацікавила ідея, що буде, якщо ми створимо танець у 3D просторі, де виконавці зможуть переміщуватися не тільки на сцені, але й над нею.

Фактично вільно "літати" перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не тільки можливо, але й може виглядати по-справжньому захопливо," – каже виконавець номеру та його режисер-постановник Костянтин Томільченко.

Костянтин є художнім керівником театру танцю "Soul В", креативним продюсером проектів, які виходять на українському каналі СТБ, таких як "Х-фактор-2" і всіх сезонів танцювального шоу "Танцюють усі".

У 2016 році був режисером-постановником пісні Джамали "1944" на Євробаченні у Стокгольмі.

У 2018 році такжо поставив номер для пісні Melovina "Under the Ladder" на Євробаченні у Лісабоні.

"Ми домовилися з Костянтином Томільченко, що створимо щось цікаве разом ще під час спільної роботи над виступом Jamala на Євробаченні 2016 року.

Приводом для нової співпраці став номер для America’s Got Talent. Наша студія створила віртуальний світ навколо героя за допомогою голографічної відеопроекції.

Ми прагнули досягти враження, коли на сцені стирається межа між реальним та віртуальним", – додає керівник Front Pictures Юрій Костенко.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається