Українські митниці обладнають новітніми сканерами Рекомендовані

Вівторок, 24 квітня 2018 07:45 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Встановлення цих скануючих систем у пунктах пропуску дозволить ефективно протидіяти проникненню контрабандних вантажів на митну територію України. У той же час сканування вантажних транспортних засобів прискорить процедури митного контролю для сумлінного бізнесу…

Про це повідомив виконуючий обов'язки голови відомства Мирослав Продан, передає прес-служба уряду.

За словами Продана, загальна вартість цих закупівель становить близько 1,3 млрд гривень.

"Закупівлі здійснюватимуться за принципом "під ключ", тобто забезпечуватиметься весь комплекс заходів: від закупівлі самого обладнання до введення його в експлуатацію та подальшого гарантійного обслуговування", - повідомив він. 

Вказано, що кошти, передбачені на закупівлю цих скануючих систем, ще минулого року були виділені українській митниці на технічне оснащення кордону за рахунок перевиконання показників із забезпечення надходжень митних платежів до бюджету.

Продан наголосив, що увесь процес проведення тендеру буде максимально прозорим і відкритим: вже від сьогодні громадськість може слідкувати за усім процесом.

"Встановлення цих скануючих систем у пунктах пропуску дозволить ефективно протидіяти проникненню контрабандних вантажів на митну територію України. У той же час сканування вантажних транспортних засобів прискорить процедури митного контролю для сумлінного бізнесу… Ускладнення, унеможливлення, я б сказав, перевезення поза митним контролем буде для ділків, контрабандистів, які роками будували ці схеми, спотворювали конкуренцію та заважали економічному росту", - підсумував Мирослав Продан.

 

Останнє редагування Вівторок, 24 квітня 2018 08:18

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається