Вітаємо Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" з ювілеєм! Рекомендовані

Четвер, 21 грудня 2017 13:19 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка»

Редакція порталу української діаспори “Стожари” вітає Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" з ювілеєм!

Вже чверть століття, 25 років – а саме стільки сьогодні святкує Інститут, він допомогає підтримувати зв’язки з Батьківщиною українцям по всьому світу. Почасти Інститут є тою складовою ланкою, яка дозволяє донести в Україні наші потреби,допомагає зберегти українську культуру на чужині, поєднати наші зусилля, збагатити власний досвід.

Ми щиро вітаємо чудовий колектив Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" на чолі з пані Іриною Ключковською з річницею та зичимо наснаги, сил, плідної праці та довголіття заради України!

Колектив порталу української діаспори “Стожари”

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається