Українські танцівники стали чемпіонами світу на WADF-2017 Рекомендовані

Вівторок, 05 грудня 2017 00:05 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Вітаємо наших чемпіонів! Бажаємо успіхів та перемог у наступних турнірах! Вітаємо наших чемпіонів! Бажаємо успіхів та перемог у наступних турнірах!

Чемпіонат світу WADF-2017 проходив у місті Ліберець в республіці Чехія, а кількість зареєстрованих на ньому учасників сягала майже 10 тис. осіб.

Цього року Чемпіонат світу WADF-2017, проходив з 20 по 26 листопада.

Чемпіонами стали танцівники класу спортивного бального танцю Хмельницької дитячої школи мистецтв. Змагання були між конкурсантами з різних стилів танців, виступи проходили на трьох майданчиках.

Як повідомляє "Хмельницький",кількість учасників на чемпіонаті 2017 року зросла в 2 рази до 10 тисяч осіб, порівнявши з минулим роком всього 5 тисяч зареєстрованих.

Вихованці класу спортивного бального танцю Хмельницької дитячої школи мистецтв показали дуже високий рівень і отримали заслужені нагороди. Викладач Олена Фурман задоволена результатами її вихованців.

Так Владислав Гетманчук і Софія Іщук стали двічі переможцями світу WADF-2017, вибороли 1 місце з танцем ча-ча-ча, 1 місце за джайв.

 

 

Чемпіонами світу WADF-2017 стали Ростислав Граділь, Каріна Кланца – 1 місце за запальне танго. Дарія Смучок  стала призером Чемпіонату і отримала 2 місце за танго. Вікторія Кур’якова, Анна Кланца, Анастасія Кузь – стали фіналістками в своїх групах.

Комітет Всеукраїнської федерації спорту та мистецтв нагородила переможців WADF-2017 сертифікатами на участь з відпочинком у Міжнародних змаганнях та фестивалі, які відбудуться в наступному році в Болгарії, в період з 20 червня до 1 липня. Завдяки своїй наполегливій праці діти здобули такі бажані перемоги.

За чудові результати і успіхи ми пишаємось нашими чемпіонами. Вітаємо дітей і їх родини з таким успіхом. Надзвичайно важливою є любов до танцю яку подарували дітям їх тренера і підтримка рідних. Бажаєм юним хмельничанам не зупинятись на досягнутому і прагнути до реалізації своїх мрій!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається