У Полтаві відбулася презентація мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра» Рекомендовані

Четвер, 19 жовтня 2017 12:59 Автор  Стожари Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
У Полтаві відбулася презентація мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра» У Полтаві відбулася презентація мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра»

18 жовтня, у Полтавському краєзнавчому музеї відбулася презентація мультимедійної виставки «Світовий Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра».

Відтак, Полтава стала відправним пунктом мандрівної експозиції.

Мультимедійна виставка «Світовий    Конґрес Українців: вчора, сьогодні, завтра», створена Міжнародним інститутом освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного  університету «Львівська політехніка» з нагоди 50-ліття Світового Конґресу Українців.

За словами директора інституту Андрія Яціва, мандрівну експозицію вирішили провести у рамках 50-річного ювілею Світового Конґресу Українців – найбільшої української організації в діаспорі.

«Проект стартував вчора у Верховній Раді, де ми її представили народним депутатам. І сьогодні, першим містом, куди ми приїхали, є Полтава. Ми маємо за честь презентувати її саме в Краєзнавчому музеї», – зазначив Андрій Яців.

Матеріали виставки висвітлюють історію та діяльність Світового Конґресу Вільних Українців (1967–1993 рр.) та Світового Конґресу Українців (1993–2017 рр.). Зокрема, представлено головні проекти СКУ, описано біографії відомих діячів цієї організації та української діаспори. Основою експозиції стали унікальні архівні документи, які надав Центральний архів зарубіжної україніки, історичні фотографії та відеофільми.

Як зазначають організатори, метою виставки є популяризація діяльності Світового Конґресу серед громадськості та долучення українців до участі в просвітницьких проектах.

Після Полтави експозиція відбудеться в м. Дніпро. 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається