Неймовірно: як двоє українських хлопців підкорили шоу талантів у Греції

Четвер, 07 вересня 2017 17:12 Автор  Марта Патика Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Свій виступ українці присвятили бабусі-емігрантці

"Ε-ξαι-ρε-τι-κοί!!!", тобто "Неймовірні!!!". Так охарактеризував член журі Панос Метаксопулос українців, які взяли участь у відбірковому турі грецького танцювального талант-шоу "So You Think You Can Dance" ("Тож ти вважаєш, що можеш танцювати").

Про це повідомляє портал Укранорама. 

Олександр Бахарев та Олександр Пономаров - двоюрідні брати. Незважаючи на те, що вони народилися в різних містах України, виросли хлопці разом. Сьогодні вони мешкають в Греції й вирішили разом вразити журі грецького танцювального шоу. 

Олександр Бахарев спеціалізується на латино-американських танцях, а його брат-тезка самостійно опанував різновид вуличних танців – поппінг.

Свої виступи хлопці присвятили бабусі, яка першою переїхала до Греції та всіляко підтримувала свою родину. Вона була присутня в залі під час виступу юнаків. Члени журі запросили жінку на подіум, аби привітати її з успішним виступом онуків. 

Члени журі не скупилися на компліменти та дивування технікою, оригінальністю та майстерністю Олександрів. І, звичайно ж, надали їм перепустку до наступного туру конкурсу.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається