Діаспора у Канаді приймає молодь з України — переможців конкурсу “Видатні Українці Канади”

Четвер, 13 липня 2017 05:17 Автор  Олесь Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Фіналісти конкурсу “Видатні Українці Канади” Фіналісти конкурсу “Видатні Українці Канади” Фото vidia.org

У Канаді продовжує гостювати та, подорожуючи, вивчати англійську мову молодь з України — фіналісти національного конкурсу  "Видатні Українці Канади", повідомляє VIDIA.

Від 17 червня по 16 липня переможці конкурсу з користю проводять час у Ванкувері, Британській Колумбії, Торонто та Онтаріо.

Як відомо, до 150-річчя Канади та 125-річчя поселення перших українців у Канаді, організація Open World Learning провела всеукраїнський національний конкурс "Видатні Українці Канади". Старшокласники та студенти 1-3 курсу українських навчальних закладів створювали відеоролики про видатних канадських українців, яких самі обирали і про яких шукали цікаву інформацію.

У конкурсі взяли участь понад 500 учасників. З них журі обрало 16 фіналістів та півфіналістів, серед яких є діти загиблих учасників війни на Сході України та діти-сироти.

"Бути в Канаді для мене —це мрія, яка стала реальністю. Одразу зацікавила ідея, захотілося спробувати свої сили, тим більше, що мене завжди цікавили люди, які досягли успіху у житті. Завдяки конкурсу я більше дізналася про українських канадців, ознайомилась із біографіями десятків відомих людей. Моє конкурсне відео про Джона Сопінку, суддю Верховного Суду Канади", — розповіла Діана Горбатюк, одна з фіналісток, яка прилетіла у Торонто.

«Перемога у конкурсі надала мені мотивацію іти далі і підкорювати нові вершини! Мені пощастило, адже пройшла відбір до групи "advanced IELTS", отож вдосконалюючи мову, старанно готуюсь до важкого іспиту, через який має пройти кожен іноземний студент. Приємно бачити усміхнених вчителів, які завжди раді прийти тобі на допомогу. Фаховий виклад матеріалу на уроках, цікаві завдання та безліч спілкування із носіями мови. Чудовим бонусом є студенти із різних куточків світу, з якими неодмінно будемо підтримувати дружбу у майбутньому та обмінюватись досвідом", — додає дівчина.

«Цей місяць став переломним в моєму житті. Життя української діаспори, яка допомогла собі та допомагає українській молоді – це приклад того, що можна змінити все. Потрібно велике бажання і згуртованість. Ситуація зародження української діаспори мені нагадує зародження нової нації в теперішній Україні. У нас зараз складне економічне становище, але чи була легко їм, першим емігрантам?», — каже фіналіст з Івано-Франківська, Олександр Хабайлюк. Його конкусна робота присвячена першому іммігранту до Канади Івану Пилипіву.

Часткову фінансову підтримку проекту надали організації Канадсько-Український Міжнародний Фонд Підтримки та Об’єднання «Четверта Хвиля».

Нагадаємо, українські студенти зможуть стажуватися в університетах Канади  під час літніх канікул.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається