Відео виступу Івана Крулько на Першому Бізнес-Форумі Української Діаспори Рекомендовані

П'ятниця, 19 травня 2017 07:12 Автор  Михайло Українець Опубліковано в Колонка подій
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

18 травня, в Києві стартував Перший Бізнес-Форум Української діаспори організований УВКР та ТПП України.

Представники української діаспори з 15 країн світу, разом з дипломатами та членами Міжнародного трейд-клубу шукали рецептів залучення інвестицій в Україну.

У своєму виступі народний депутат України Іван Крулько, голова міжфракційного об’єднання «Світове українство», подякував усім присутнім представникам діаспори, що з’їхались з усього світу за те, що вони вірять в Україну, докладають усіх зусиль, аби про нашу державу знали у світі та інвестували у неї, а також, що саме вони є основними інвесторами в країну.

Іван Крулько наголосив, що «якщо подивитись на структуру прямих іноземних інвестицій, то найбільшим інвестором в українську економіку є не міжнародні транснаціональні групи, а українські заробітчани та діаспора. Вони інвестували в Україну у 2016 році через банки, платіжні системи і неформальні канали 5,4 мільярди доларів США, або 5,8% ВВП. Тоді як іноземні інвестори вклали в нашу економіку 4,4 млрд доларів».

За його прогнозами, геополітична ситуація, безвіз та зона вільної торгівлі з ЄС мають сприяти залученню інвестицій  в Україну, навіть попри російську агресію. Але інвестори спочатку «тестуватимуть» українську економіку, щоб розуміти, як тут працювати, переконаний народний депутат України.

Відео виступу Івана Крулько:

 

 

 

 

Михайло Українець для порталу української діаспори "Стожари".

Останнє редагування П'ятниця, 19 травня 2017 08:25

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається