Виходить у прокат збірка романтичних українських короткометражок

Вівторок, 03 грудня 2013 12:37 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 11 грудня виходить у прокат друга добірка українських короткометражних фільмів "Українська Нова Хвиля". ЇЇ покажуть в десяти містах України.Сюди включили найкращі короткометражні роботи молодих українських режисерів. Усі вони вже брали участь в українських фестивалях - Одеському, "Молодість" та "Крок". Цього разу відібрали фільми романтичної тематики. 

До збірки ввійшло сім фільмів - "Русалка" Олександра Бубнова, "Дівчинка з рибячим хвостом" Сергія Мельніченко, "Стеляться тумани" Дмитра Лісенбарта, романтична комедія "18+" Романа Бровко, "Не менше 50 кг" Марини Артеменко, "Кисневий голод" Анастасії Максимчук, "Помин" - дебютна короткометражка киянки Ірини Цілик. Більшість із них комедії, і навіть три анімаційні роботи також змусять глядачів сміятися.

Приміром, "Русалка" Олександра Бубнова усього на одну комедійну хвилину, за яку печерний чоловік має вирішити "а все таки - русалка чи ні?". "Дівчинка з рибячим хвостом" Сергія Мельніченко також анімація, але цього разу пригодницька - про те, що в житті буває купа непередбачених ситуацій. А от робота"Стеляться тумани" Дмитра Лісенбарта виконана в народницькому стилі з використанням українських орнаментів, зорових образів. У ній йдеться про родове коріння, молодість та любов.

У романтичній комедії "18+" розповідається про 18-річну дівчину, яка хоче розпрощатися зі свєю незайманістю, тому що друзі вважають її "білою вороною". Комедія "Не менше 50 кг" розповідає про дівчину, яка важить менше 50-ти кілограм і намагається змінити своє ставлення до себе і до оточуючих.

"Кисневий голод" - це лірична драма. Вона описує буденність довготривалих стосунків. "Помин" - також лірична історія. У ній йдеться про містянку, яка отримує в спадок неприкаяну хату в селі. На героїню звалюються дитячі спогади, і вирішити, що робити зі спадщиною, виявляється непросто.

Прем'єрний показ збірки відбудеться у кінотеатрі "Київ" 4 грудня.

За матеріалами: Інформаційна аґенція культурних індустрій

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається