У Львові вільно розгулюють фашисти

Вівторок, 17 червня 2014 06:36 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська кінокомпанія «Star Media», розпочала у Львові зйомки 12-серійного телесеріалу під робочою назвою «Офіцерські дружини». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Серіал присвячений жінкам різних поколінь у одній сім’ї радянських військових і охоплює період з 40-х років минулого століття до 2002 року.

Це сімейна сага, що розповідає про декілька поколінь жінок родини Антонових-Терехових, а також їхнє найближче оточення з 1940-х по 2001 рік. У кожному поколінні є героїня на ім'я Надія.

У фільмі висвітлені важливі для країни і військових події - репресії, Друга світова, війна в Афганістані, участь армії в ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, міжчасся початку 90-х, розвал СРСР, падіння престижу військової служби... І все-таки ще одна Надія (четверта, донька Олени Терехової) захоче пов'язати свою долю з військовим, і теж буде офіцерської дружиною», - йдеться в анотації стрічки.

Фільм знімається у Києві та Львові.

Автор сценарію - Наталія Шимборецька за участю Є. Беленко, режисер-постановник - Дмитро Петрунь, художник-постановник - Діана Тодоратьєва, оператор-постановник - Олександр Кришталович, композитор - Данило Юделевич, продюсери - Галина Балан-Тимкіна, Влад Ряшин.

У ролях: Костянтин Милованов, Марія Порошина, Ольга Арнтгольц, Павло Делонг, Віктор Хоріняк, Юрій Борисов, Анастасія Лук'янова, Ольга Макєєва, Анна Ареф'єва та інші.

Вихід серіалу заплановано на 2014 рік.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається