Український фільм "Метелики" номінували на голлівудську премію

Четвер, 16 січня 2014 09:48 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Фільм Віталія Воробйова «Метелики» виробництва Film.ua Group увійшов до шорт-листу найбільшої голлівудської премії Всесвітнього товариства візуальних спецефектів - VES Awards.

Візуальні ефекти до фільму «Метелики» створювала компанія Рostmodern , що входить до Film.ua Group. У відповідності з архівними документами фахівцями в галузі комп'ютерної графіки у фільмі були відтворені міста Прип'ять і Чорнобиль, атомна станція і прилеглі території, фатальний вибух, рятувальні та ліквідаційні роботи, які проходили на території станції.

У "Метеликах" на тлі однієї з наймасштабніших техногенних катастроф XX століття - Чорнобильської аварії, розгортається історія кохання випускниці старших класів Алі і солдата строкової служби Паші. Їм судилося зустрітися в кінці квітня 1986 року в місті Прип'ять. Немов метелики, які прагнуть до вогню, вони летіли на зустріч своїм почуттям, не помічаючи нічого навколо.

«Наш фільм про кохання, і тільки про кохання. Все інше - лише фон», - зазначають автори проекту.

Режисер-постановник: Віталій Воробйов

Оператор: Павло Кулаков

Автор сценарію: Валерій Мухарьямов

Художник-постановник: Володимир Душин

Композитор: Максим Кошеваров

У ролях: Марія Поєзжаєва, Юрій Борисов, Андрій Казаков, Юлія Рутберг, Юрій Назаров, Артем Ткаченко, Ірма Вітовська, Євгенія Лоза, Азамат Нігманов

Суперниками української роботи будуть всесвітньо відомі серіали "Гра престолів" (Game of Thrones), "Щ.И.Т." (Agents of S.H.I.E.L.D.), "Майже людина" (Майже Людський), "Зоряний крейсер Галактика" (Battlestar Galactica), "Пекло на колесах" (Hell On Wheels).

Єдиний представник країн СНД - міні-серіал "Метелики" - потрапив відразу у дві номінації: "Видатні візуальні спецефекти у телевізійній програмі" (Outstanding Visual Effects in a Broadcast Program) і "Створення видатної локації для реклами або телевізійної програми" (Outstanding Created Environment in a Commercial or Broadcast Program).

Фільм Віталія Воробйова «Балада про бомбера», знятий у співпраці з FILM.UA в 2011 році, став одним з найтитулованіших телевізійних проектів в країнах СНД, гідно представляючи Україну на найбільших телевізійних фестивалях світу. Автори фільму «Метелики» впевнені, що їх новий фільм очікує не менший міжнародний успіх.

Прем'єра фільму "Метелики" в Україні відбулася на телеканалі "Інтер". У Росії серіал можна буде подивитись на "Першому каналі".

Дванадцята щорічна премія Всесвітнього товариства візуальних ефектів "VES Awards" пройде на початку лютого в столиці світового кіно - Лос-Анджелесі в готелі The Beverly Hilton Hotel.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається