Цього року вийдуть в прокат 10 фільмів українського виробництва

Середа, 15 січня 2014 07:15 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У 2014 році в прокат вийдуть 10 українських ігрових повнометражних фільмів, знятих за підтримки Держкіно України. 23 січня очікується вихід трагікомедії Валентина Васяновича "Креденс".

У першій половині 2014 планується вихід українсько-турецької стрічки, соціальної драми Марини Ер Горбач і Мехмета Бахадир Ера "Люби мене".

 

Українсько-турецька стрічка «Люби мене»Стрічка «Люби мене» розповідає історію стосунків чоловіка-турка і жінки-українки, які, незважаючи на мовний бар'єр, навчаться розуміти один одного. За словами продюсера Олени Єршової, цей фільм, насамперед , про любов, однак він зачіпає і інші сторони нашого життя. «Як відомо, існує стереотип , що слов'янські жінки їздять до Туреччини тільки для заняття секс-туризмом. Насправді багато там виходять заміж і народжують дітей. Одне із завдань нашого фільму - показати, що не всі українки -"наташі"», - сказала пані Єршова.

Нагадаємо, зйомки українсько-турецького фільму «Люби мене» стартували 1 лютого 2012 року у Києві. Фінансування стрічки Україна та Турція розділили між собою порівну. Українське Держкіно на виробництво картини виділило 7 млн. грн.

Романтична комедія про кохання Дмитра Томашпольського і Альони Дем'яненко "Хвороба кохання", спільний українсько-французький проект.

Бюджет «Хвороби кохання» розрахований на 12 млн грн (1,5 млн доларів США), Україна виділила 6 млн грн, решту покрила французька сторона.

Комедія про кохання доктора-венеролога і космонавта, а також про секретний космічному експеримент.

У першій половині року, світ побачать: перший національний дитячий кіномюзикл Анатолія Матешка "Трубач", повнометражний анімаційний фільм для сімейної аудиторії "Хто боїться дядечка Бабая?"психологічний трилер Володимира Тихого "Зелена кофта", а також біографічна стрічка Олександра Пархоменка, Тетяни Ходаковської і Андрія Толошного "Лука. Святитель-хірург".

Ближче до осені в прокат вийдуть фільми виробництва 2013-2014 років, це психологічна драма "Брати. Остання Сповідь" Вікторії Трофименко, історична драма "Поводир або у квітів є очі" Олеся Саніна, а також народна комедія "Хроніки" Івана Кравчишина.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається