У Івано-Франківській обласній філармонії триває «Тиждень української музики»

Вівторок, 03 грудня 2013 13:23 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1 грудня у Івано-Франківській обласній філармонії стартував «Тиждень української музики». Протягом семи днів колективи філармонії виконуватимуть різножанрову музику українських композиторів.

Директор філармонії Андрій Савка розповідає, що ідея проведення такого тижня виникла у зв’язку з тим, що не так багато української музики звучить на наших сценах. Звісно, окремі твори є у програмах різних колективів, але хочеться піднімати невідомі пласти української музики, робити творчі вечори, піднімати українську музику на новий рівень, доносити її до слухачів. Тому у філармонії запланували проведення своєрідного фестивалю і протягом тижня тут звучатиме різножанрова музика. Виступатимуть лише солісти і колективи філармонії. Запрошених гостей можна буде побачити тільки на підсумковому концерті.

Тиждень української музики розпочнеться з концерту камерної музики, яку представить академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile", а закінчиться вечором Мирослава Скорика, - маестро особисто завітає до Івано-Франківської обласної філармонії.

Як зазначив художній керівник філармонії Ігор Дем’янець, спочатку було заплановано проведення 1-2 концертів української професійної музики, проте в репертуарі кожного колективу філармонії є чимало творів українських композиторів, тому і виникла ідея про тиждень української музики.

На концертах будуть представлені камерний, вокальний жанр, обробки народних пісень і симфонічна музика.

За матеріалами: Інформаційна аґенція культурних індустрій

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається