В Тернополі (Україна) відбудеться Фестиваль-конкурс дитячих та юнацьких талантів "Галицька перлина"

Вівторок, 02 червня 2015 06:40 Автор  Наталія Кіндрацька
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

6 червня 2015 року о 10:30 в приміщенні Тернопільської обласної філармонії відбудеться святкове відкриття одного з форматів фестивалю-конкурсу дитячих та юнацьких талантів "ГАЛИЦЬКА ПЕРЛИНА". (ВХІД ВІЛЬНИЙ).

Міжнародний благодійний фонд "Українська сім"я" взяв на себе витрати по відкриттю фестивалю, тому для учасників та гостей це свято не є платним.

“ГАЛИЦЬКА ПЕРЛИНА” - мистецький щорічний проект має надзвичайно важливе значення для славного українського міста Тернопіль, оскільки прийматиме гостей зі всього світу!

Честь відкривати міжшкільний формат фестивалю, а саме 2 перші відбіркові тури, випала Тернопільській обласній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети та школі-ліцею № 13.

Діти віком від 6 до 13 років покажуть свої таланти, будуть змагатися в цікавих конкурсах та вікторинах, показі моделей магазинів - партнерів дитячого одягу м.Тернополя "SMILE", "BRANDSELL", та "ТИГРЕНЯ", зможуть скуштувати найсмачніший на світі торт від "Кондитерського дому Блажевських".

Переможці півфіналів отримають путівки в дитячі лагері Тернопільщини, подарунки та багато позитивних вражень.

Головні переможці ввійдуть в фінал фестивалю та отримають можливість виграти путівку в Европу та багато цінних подарунків.

Фестиваль сприятиме відкриттю нових молодих талановитих імен, підвищенню їх майстерності, можливості одержати першу публічну оцінку своїх талантів, обміну творчих доробків між молоддю, налагодженню творчої співпраці між культурними осередками областей України, зміцненню міжнародних культурних зв’язків тощо.

 

На відкритті фестивалю буде присутній Генеральний продюсер фестивалю, композитор, викладач кафедри джазового та естрадного співу Київського інституту культури, Голова ЖЮРІ та співорганізатор фестивалю ОЛЕКСАНДР ТИЩЕНКО.

Метою Фестивалю в першу чергу є виявлення, виховання та вдосконалення у молоді таких важливих для повсякденного життя якостей як: впевненість у собі, своїх можливостях, у відчутті власної спроможності, у здатності з користю для здоров’я доглядати за собою ведучи здоровий образ життя, вмінні ефектно виглядати у будь-яких життєвих ситуаціях, вмінні вправно господарювати тощо. Крім того участь української молоді у аналогічних Фестивалю проектах сприятиме їх духовному та культурному вихованню.

 

Запрошуємо гостей міста та Тернополян підтримати маленьких артистів та відвідати фестиваль 6 червня 2015 року в 10:30.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається