Вчені виявили на Землі сьомий континент

Четвер, 16 лютого 2017 07:08 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Група австралійських та новозеландських геологів опублікувала результати наукового дослідження, за яким Нова Зеландія та Нова Каледонія – не ізольовані острівні ланцюги.

Вчені стверджують, що це частина сьомого континенту, який вони умовно називають Зеаландією, йдеться на сайті Геологічного товариства Америки.

В Італії активізувався вулкан, який здатен знищити всю Європу

Зазначається, що науковцям вдалося визначити у земні корі окремий фрагмент площею близько 4,9 мільйона кілометрів. Геологи, виходячи з розмірів та віддаленості, вирішили розглядати цю частину земної кори під островами слід як повноцінний континент.

"Це не раптове відкриття, а поступове усвідомлення. Наприклад, 10 років тому ми не мали б накопичених даних або впевненості в інтерпретації, щоб написати цю статтю", - стверджують вчені.

За повідомленням японської газети "Санкей", за попередньою інформацією сьомий континент, який знаходиться в районі Нової Зеландії, затонув 23 млн років тому. Тепер японські вчені вирішили вивчити, як і чим він жив.

Як повідомляється, орієнтовно в 2019 році японськими вченими буде проведено сверхглубинное буріння з допомогою унікального дослідницького судна "Тікю" ("Земля"), призначеного для робіт на морському дні.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається