Незвичайне весілля на велосипедах

Середа, 26 червня 2013 08:15 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Останнім часом все більше наречених хочуть провести весілля не за стандартним сценарієм. Тобто, незвичайне весілля, щоб цей день запам'ятався назавжди. Прикладів тому – величезна кількість…

Весілля за власним планом, яке відрізняється своєю оригінальністю влаштовують нестандартно мислячі і неординарні особистості. Мабуть, молодята хочуть, щоб їх весілля запам’яталося не тільки їм, але і всім присутнім.

Багато молодят хочуть внести в звичайний весільний процес якусь незвичайну деталь. Для когось стане незвичайним весілля в оригінальних нарядах. Або весілля, де на банкеті будуть представлені екзотичні страви. Може бути, для деяких здасться незвичним малювання своїми руками запрошень для гостей. Зараз, наприклад, популярна така «родзинка» як салют зі справжніх живих метеликів, також, святкування весілля на льотному полі, коли молодята разом стрибають з парашутом. Були випадки, коли новоспечене подружжя стрибали в ополонку в самий розпал зими. Таке весілля дивує ще більше, особливо враховуючи тяжкість намоклої сукні нареченої. Гості, як правило, участь в цьому не приймають, що зовсім не дивно. Таке заняття, м’яко кажучи, на любителя. А прихильники дайвінгу, наприклад, не відступають від своїх пристрастей і під час такого серйозного факту, як весілля. Їх розписують прямо під водою, причому і наречений і наречена, як і годиться, у весільних нарядах. Такі весілля, окрім як незвичайними не назвеш.

Так і в місті Черкаси, молодята Олександра та Ігор спланували весілля на велосипедах.

Ідею підказали друзі, — розповідає Олександра. — Батьки були проти. Хвилювалися, що подумають гості, а ті лишилися задоволеними.

Молодята зібрали кортеж з 15 велосипедів, решта гостей їхали на авто.

Спочатку хотіли орендувати велики, але в магазині можна було замовити тільки п'ять, та й коштували дорого. Оренда одного обійшлася б у 150-200 гривень. Ще тисячу треба було залишити в залог. Друзі поділилися своїми безплатно. Я їхала на ретро-велику. Його моїй подружці дід із Германії привіз.

Батьки хвилювалися, що моя сукня в колесо потрапить і зіпсується. Але коли я сіла за руль, плаття піднялося й ані в колесах не заплуталося, ані по землі не волочилося. Коли їхали містом, люди оглядалися, водії бібікали й знімали нас на телефони.

Молодята на великах приїхали і до ресторану. Запросили місцевих музикантів, — згадує наречена. — Хлопці грали рок-н-рол і заганяли гостей танцями. Випивки майже не замовляли. У нас друзі і без горілки веселі. Серед весільних подарунків найоригінальнішими були проектор діафільмів, коробка зі старими радянськими мультфільмами й величезна дорожня мапа Європи.

Можливо, до Європи у весільну подорож молодята також поїдуть на велосипедах...

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається