Біля берегів Японії археологи знайшли військовий корабель онука Чингісхана

Середа, 08 липня 2015 12:48 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Біля берегів Японії біля острова Такасіма археологи знайшли затоплений корабель XIII століття. Військове судно входило до складу монгольської армади, яку очолював онук Чингісхана хан Хубілай.

Японські археологи з університету Рюкю і співробітники відділу освіти міста Мацуура з острова Кюсю, заявили про знахідку корабля XIII століття на морському дні, який входив до складу флоту монголів, які намагалися завоювати Японію.

"Ми успішно ідентифікували два судна, які залишилися від монгольської навали. Ми очікуємо, що подальші дослідження допоможуть відкрити ще більше затонулих монгольських кораблів", - розповів глава дослідження Йошифумі Ікеда з Університету Рюкю.

Ідентифікувати корабель допомогли артефакти, знайдені на місці аварії корабля: керамічні вироби, порцелянові чаші, залізний посуд і останки черепиці. Ці знахідки датуються XII і XIII століттями. Про те, що судно належало монголам, говорить також форма і структура корабля.

Останки бойового судна знайдені на глибині 15 м і мають розміри 12 м в довжину і 3 м в ширину. Це вже другий корабель, який брав участь у вторгненні монголів до Японії, який вдалося знайти. Перше судно було знайдене в 2011 році.

"Вивчаючи місце катастрофи, ми сподіваємося дізнатися більше про матеріали, які використовувалися монголами 730 років тому, а також про технології кораблебудування", - зазначив Ацуюкі Наката з ради освіти міста Мацуура.

Монгольський хан Хубілай, засновник монгольської держави Юань, двічі намагався вторгнутися до Японії з великим військом, проте обидва рази в 1274 і 1281 роках монголів зупинили сильні тайфуни.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається