Завдяки спринтерській швидкості українського тренера, канадський біатлоніст зміг фінішувати

Вівторок, 11 лютого 2014 14:51 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Жан-Філіп Легеллек (канадський біатлоніст) зміг фінішувати в гонці переслідування на Олімпійських іграх в Сочі, лише завдяки спринтерській швидкості українського тренера.

Спортсмен деякий час лідирував, проте потім не впорався зі швидкістю, впав, зламав лижу і в результаті прийшов до фінішу лише 26-м.

"У другому спуску я забарився, бо одна моя лижа була фактично зламана. Мені довелося чекати, поки мені піднесуть лижу, і все це було на цьому безглуздому спуску", - написав спортсмен на своїй сторінці в Facebook.

"Спасибі українському тренеру, який, напевно, побив рекорд Усейна Болта на 100-метрівці, щоб принести мені нову лижу", - підкреслив Легеллек.

До речі, на цьому ж повороті не втримався і впав український гонщик Андрій Дериземля, який показав найкращий результат серед українців у гонці переслідування, фінішував 36 -м.

Нагадаємо, перемогу в гонці переслідування здобув лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад, який, допустивши один промах, залишив позаду Онджея Моравця з Чехії, а також свого співвітчизника Жана-Гійомма Беатриса.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається