...від Трипілля до нині...

Роздуми українки, подолянки, замученої життєвими труднощами, та вільної Духом.

 • Головна
  Головна Тут Ви можете знайти всі записи блогу на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Теги
  Теги Відображає список тегів, які були використані в блозі
 • Блогери
  Блогери Знайти Вашого улюбленого блогера на цьому сайті.
 • Групові блоги
  Групові блоги Знайдіть свій улюблений груповий блог тут
 • Увійти
  Увійти Форма входу

Думай про що говориш!!!

Posted Автор: Створено в Власна думка
 • Розмір шрифту: Більше Менше
 • Перегляди: 601
 • Коментарів: 0
 • Друквати

   Слово від відомого блогера,  

полковника  Генерального Штабу ЗС України

АНАТОЛІЯ КРАВЧУКА

https://www.facebook.com/anatoly.kravchuk.5

 

  В чергове вражає разюча непрофесійність людей, покликаних провладними, чи то опозиційними структурами, це геть не важливо, бо вони так часто змінюють колір партійної принадлежності, що в пам‘яті залишаються лише їх обличчя і отой разючий непрофесіоналізм і це при тому, що чомусь інформаційна сфера у наших чинуш й досі являється чимось другосортним, мабуть тому й допускають до неї людей далеких від відчуття важливості значення кожного, ними сказаного слова. От і ця прекрасна жіночка, може й навіть трошки патріотка, захищаючи діючу владу, не розуміючи цього, підкладає їй страшну свинюку, висуваючи якийсь там:

 Мій ультиматум Соболєву.

Зняти з себе Державний прапор і перестати використовувати його як плащ гладіатора з дитячих коміксів чи банний рушник.

http://vgolos.com.ua/news/krutishe_nizh_z_kozlamy_gerashchenko_vrodyla_ultymatum_287314.html

Таким чином, весь Майдан, кожен солдат на війні, кожен спортсмен, що кров‘ю і потом виборов свою перемогу та взагалі, будь-який українець, який огорнув себе рідним жовтоблакитним, зі слів цієї мега патріотки є лише - гладіатором з дитячих коміксів і не прапор носить на собі, як символ святості та честі, за який загинули тисячі справжніх, а не трибунних патріотів, а - банний рушник.
Як на мене, ці слова викликають лише сором і гидоту! На місці нашого Президента, треба було б їй таку баню вчинити, аби думала, що верзе про національний символ Держави, будучи не якоюсь там бабою на базарі, а державною особою високого рангу. Чи в них там взагалі нічого святого не залишилось, окрім крисячої  волокіти за корито, аби й далі красти і жерти, жерти і красти.
Обожнюю людей, які з любов‘ю та шаною, огортають себе нашим прапором, головне, аби це йшло від серця, а не було показово і зневажаю пустобрехів, які через протяг  в голові, навіть не розуміють про що тріщать, позорячи цим, як владу так і весь наш народ.

Слава Україні!

Рідненькій слава!

А тріскотня з тріскотухами, вона з часом схлине, ніби нічого й не було, бо слабка та нікчемна людина не здатна після себе залишити щось суттєве і гарне в цьому світі, я вже не говорю про вічне, як отой наш прапор, що віками, з миром, спочиватиме на могутніх та нездоланних плечах патріотів....

 

 

 

 

 

 

Оцініть запис цього блогу:
0
URL відстеження цього запису

Коментарі

 • Тут ще не має коментарів. Станьте першим.

Залиште свій коментар

Гість
Гість Середа, 16 жовтня 2019