Молодіжний лідер СКУМО. День перший Рекомендовані

Понеділок, 19 березня 2018 11:08 Автор  Подолянка Опубліковано в Історія
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

СЛОВО ВІД ЯРОСЛАВА КОПЕЛЬЧУКА.

18 березня 2018 року відбувся перший день тренінгового проекту «Молодіжний лідер СКУМО» що проходить за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації. Першу зустріч-тренінг провів Петро ЗАСТАВНИЙ, що є тернопільським ресторатором. Молодий, активний, успішний чоловік розповідав, в тому числі, про важливість використання таких інформаційних ресурсів як Інстаграм для просування любої справи на прикладі ресторації та ділився секретами такої праці.

Потім пані Христина СТЕЦИК презентувала блискучу доповідь на тему «Емейл/веб комунікація та основи цифрового маркетингу», ознайомила в тому числі, з невідомими більшості людей нюансами та особливостями роботи з соцмережами загалом, та Фейсбуком зокрема.

Максим ЧЕРКАШИН фактично відзвітував про те, як в останні роки проходив міжнародний опен-ейр фестиваль «Файне місто», розповів про роботу Центру Розвитку Громад – громадської організації, ціль якої є допомагати владі ефективніше виконувати свої функції. На прикладах показав як найефективніше будувати та розвивати громадську діаспоральну організацію.

Всі ці тренінгові зустрічі відбулися в Тернопільській обласній Раді.

Завтра буде продовження проекту, попереду ще не один день навчання та праці.

Ярослав Копельчук. Москва.

Нагадаємо, Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації організовує тренінговий проект для молодих лідерів із числа української діаспори під назвою "Молодіжний лідер СКУМО", який відбудеться з 18 по 24 березня 2018 р. у м. Тернопіль.
Мета проекту - підготовка майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів; активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій; розбудові діаспорних структур задля кoнсoлiдацiï світового українства, збереження національно-культурної самобутності, змiцнення iснуючих і налагодження нoвих кoнтактів.
Завдання проекту – зібрати кращих представників молоді діаспори різних країн світу з лідерським потенціалом; розвивати неформальні форми навчання для молоді, покращити навички та засвоїти нові знання; навчити основам лідерства та розвитку громадського сектору – починаючи від принципів керування організацій, роботи з членством, фандрайзінгу, комунікацій та завершуючи проектним менеджментом. 
В проекті передбачена участь 30 молодих активістів з діаспори віком 18-30 років. 

Останнє редагування Понеділок, 19 березня 2018 12:08

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається