Асоціація La Maison Ukrainienne Merignac, отримала почесну відзнаку від Maison de l’Europe Bordeaux

У понеділок, 13 травня, у Муніципальному атенеумі Бордо (Франція) Асоціація La Maison Ukrainienne Merignac, отримала почесну відзнаку за реалізацію низки культурних благодійних заходів, що сприяли утвердженню європейських цінностей.

“Щороку Maison de l’Europe у Бордо вручає європейські нагороди, метою яких є сприяння відданості місцевих активістів європейським цінностям. Цього року асоціація La Maison Ukrainienne стала лауреатом спеціального призу журі за нашу спільну виняткову співпрацю з початку війни в Україні”, – зазначили організатори події.

Місцеве видання Sud-Ouest пише: ” спеціальний приз отримала очільниця La Maison Ukrainienne Merignac Світлана Пуа (Svitlana Poix), яка вийшла на сцену у супроводі волонтерів. У своєму виступі пані Пуа зазначила про нещодавнє просування російських військ на сході України: «Харківська область дійсно під загрозою», – переживала вона. Загалом вона висловила подяку своїм соратникам. Завдяки асоціації понад 40 вчителів-волонтерів давали уроки французької для українських вимушених переселенців”.

«Ми також проводимо культурні акції, щоб гуртувати українців і знайомити (ред. – громадян Франції) з нашою країною, її красою та добром», – зазначила Світлана Пуа. 

“Зворушлива промова, яка на завершення набула політичного відтінку”, пише Sud-Ouest та додає – “дві сотні присутніх у переповненому залі Муніципального Атенеуму аплодували їй стоячи: «Війна в Україні – це напад на демократичні та гуманістичні цінності; майбутнє Європи розігрується в Україні“.

Нагадаємо, вже понад 5 тисяч українських біженців у Франції отримали психологічну допомогу від професіоналів Ecoute Ukraine.

Схожі публікації

Залишити коментар