У Литві відкриють дві українські школи

У містах Каунас та Шяуляй в Литві на прохання батьків з України відкриють відділення Міжнародної української школи з п’ятиденним графіком навчання.

Про це пише LRT.

«Упродовж усього року, у якому працюють наші п’ятиденні школи у Вільнюсі та Клайпеді, нам регулярно надходили звернення від українських батьків з усіх міст Литви з проханням відкрити нові відділення МУШ. Наші люди є скрізь. А найбільша українська школа в Європі, яка надає атестат державного зразка та навчає за затвердженими Міністерством освіти України програмами, — одна. І це наша школа», – розповідає директорка Міжнародної української школи Олена Внуковська.

За її словами, лише за перші три дні реєстрації у двох містах сумарно записалися понад 450 українських дітей. Загалом же в українських школах у Вільнюсі та Клайпеді навчаються 1350 українців.

МУШ є білінгвальним навчальним закладом, де велика увага крім української та англійської приділяється вивченню литовськоїмови. Для цього у навчальному закладі було написано нові спеціальні програми.

Варто зазанчити, до Литви переїхали близько 70 тисяч біженців з України, серед них 25 тисяч – неповнолітні.

Нагадаємо, у Литві збирають 5 мільйонів євро на ізраїльські радари ППО для України.

Схожі публікації

Залишити коментар