Українські параплавці здобули 12 медалей на міжнародному турнірі у Франції

Команда українських параплавців здобула 12 медалей на міжнародному турнірі у французькому місті Лімож.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Міністерства молоді та спорту.

Зазначається, що українські параплавці здобули 12 медалей на міжнародному турнірі серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору World Series Limoges, що проходив у французькому місті Лімож.

Найуспішніше серед українців виступив Андрій Трусов, який переміг на дистанції 50 м вільним стилем, та Олександр Артюхов, який завоював «золото» на 100-метрівці на спині та «бронзу» у запливі на 100 м брасом серед юніорів.

Загалом у змаганнях взяли участь 144 спортсмени з 29 країн світу. Команду України представляли 11 спортсменів з інвалідністю, 7 з них завоювали нагороди.

Як повідомлялося, херсонський плавець із інвалідністю здобув 6 золотих медалей на Кубку України.