Влада і бізнес ФРН планують розширення присутності і післявоєнне відновлення українського ринку

від Стожари

Роль Німеччини в посиленні обороноздатності нашої країни та в майбутньому післявоєнному відновленні посилюється. Українська сторона наголошує на важливості гуманітарного розмінування та страхуванні воєнних ризиків для бізнесу, що допоможе активізувати економічну діяльність в Україні за участі представників ФРН.

Зокрема, розвиток двосторонньої співпраці, посилення всебічної підтримки України й активізацію економічної діяльності обговорили під час зустрічі 04.04.2023 в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Віце-канцлер, міністр економіки та захисту клімату Німеччини Роберт Габек та представники німецького бізнесу. Напередодні міністрі Роберт Габек здійснив візит в Україну, зокрема ознайомлення з наслідками російської окупації на звільнених територіях Чернігівської області.

<strong>Влада і бізнес ФРН планують розширення присутності і післявоєнне відновлення українського ринку</strong>

Страхування воєнних ризиків для бізнесу є критично важливим питанням. Ми вже маємо пілотний проект із MIGA та перші проекти з американською компанією DFC. Для нас дуже важливо знайти подібний інструмент і з Німеччиною”, — відзначив Глава українського Уряду Д. Шмигаль.

Представники німецького бізнесу зі свого боку зауважили, що Україна зробила великий крок у сфері децентралізації та багатьох сферах, і вони хочуть розширювати свої виробництва та присутність на українському ринку. Як відзначив Шмигаль, Україна має потенціал у сферах критичної сировини, переробки та military-tech, які можуть принести багато переваг і перспектив для бізнесу.

Прем’єр-міністр України також подякував Німеччині за фінансову підтримку та санкційний тиск на рф. Він підкреслив, що прийшов час працювати над наступним пакетом, який включатиме санкції проти атомної галузі й технологій росії.

Нагадаємо, Уряд Німеччини запустив проєкт «Платформа відновлення України», спрямований на відновлення інфраструктури та бізнесу в Україні.

Схожі публікації