1 березня кремль зазнав п’ятої великої поразки у цій війні – Кулеба

Україна пережила зимовий терор росії й це одна із п’яти поразок держави-агресора – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у перший день календарної весни.

Про це глава МЗС написав 1 березня на своїй сторінці у Facebook.

“1 березня 2023 року Путін зазнав п’ятої великої поразки з дня повномасштабного вторгнення – Україна перемогла його зимовий терор. Ми вистояли найважчу у своїй історії зиму. Нам було холодно і темно, але ми були незламні”, – написав міністр.

Він зазначив, що Україну підтримували партнери та що ЄС також переміг, оскільки “всупереч московському реготу також не замерз без російського газу”.

“росії – одна порада: задихніться своїм газом і подавіться своїми ракетами”, – написав глава МЗС України.

Він перерахував ще чотири поразки росії після початку її повномасштабного вторгнення в Україну.

“Перша поразка була тоді, коли ми з перших хвилин наступу не дали Путіну паралізувати нас страхом. Друга – коли ми зірвали план російського бліцкригу. Україна не впала ані за три дні, ані за сім, ані за місяць, ані за рік. І ніколи не впаде. Третьої поразки ми завдали РФ на дипломатичному фронті: світова коаліція за Україну, резолюції, ізоляція, потоки зброї, санкцій, енергетичної, фінансової та гуманітарної допомоги Україні. Четверта поразка – втрата Росією великої частини окупованих територій України внаслідок ефективних дій та контрнаступів ЗСУ і решти Сил оборони України”, – зазначив пан Кулеба.

Він підкреслив, що до остаточної перемоги ще важкий шлях, але “ми з вами вже знаємо, як перемагати”.

Нагадаємо, Україна, НАТО та ЄС домовилися про створення координаційного механізму між українськими виробниками та підприємствами країн ЄС і НАТО для оптимізації виробництва зброї, якої потребують українські військові.

Схожі публікації

Залишити коментар