Проєкт із впровадження українських аудіогідів у провідних пам’ятках світу з 2020 року реалізується під патронатом першої леді Олени Зеленської й наразі налічує 56 аудіоекскурсій у 36 країнах.
Лютий 2023
- БлогиНовини з УкраїниУкраїна у вогні
Документальний фільм про викрадених росією дітей презентували у Києві
Фільм був знятий у співпраці телеканалу “Київ” та Управління стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача Збройних сил України. Його буде перекладено англійською мовою.
- БлогиДопомогаНовини з України
Меценати США: Понад 16 мільйонів $ передано на реабілітаційний центр на Львівщині, понад 3 мільйона $ – на «швидкі» для України
Superhumans Center – майбутній центр протезування та реабілітації, який утворюють у Львівській області шляхом модернізації та переобладнання державної лікарні. Загалом для повноцінного старту та перших трьох років роботи Superhumans Center збирає $54 млн.
У Великобританії залізничний оператор Southeastern запустив поїзд із назвою «Дух України».
Павло Ґрод висловив переконання, що Україна переможе. Проте залишається питання коли та якою ціною? Президент СКУ закликав світове українство змінювати ситуацію, аби зупинити росію зараз.
- БлогиНовини з України
Україна і Франція спільно реалізовують низку великих культурних проєктів – Ткаченко
У Франції чітко розуміють, що культура – це щит. Щит, який, з одного боку, захищає Україну та, з іншого, захищає Європу від російських наративів.
За рік війни українські IT-компанії залучили приблизно $1 млрд венчурних інвестицій. Переважно інвестиції були від іноземних компаній.
Українські фільми «Це побачення» та «Прокидаючись у тиші» отримали нагороди на на 73-му Берлінському кінофестивалі.
Кримські активісти перемальовують символ Z, який росіяни залишають на вулицях окупованих міст та сіл, на синьо-жовті пісочні годинники. Як нагадування, що час окупантів на українській території минає і наближається звільнення захоплених територій.
Впродовж десятків років панування комуністичної ідеології в українському спорті про звитяги українців за кордоном не мали знати ні хто й ні де. На жаль щось таке подібне, схоже на забудькуватість або ж не бажання побачити давнішу українську олімпійську історію (бо виявляється історія олімпійського руху в Україні почалася з 1952 року