Штати дозволили в’їзд понад 80 тисяч українців за програмою «Єднання заради України»

Сполучені Штати Америки дали дозвіл на в’їзд до країни за програмою «Єднання заради України» понад 82 тисяч українців.

Про це йдеться у звіті Служби громадянства та імміграції США в розділі «Виконання нашої гуманітарної місії».

Ухвалена у квітні програма надає можливість громадянам України та їхнім найближчим родичам приїхати до Сполучених Штатів і тимчасово перебувати в країні протягом двох років. Українці, які беруть участь у програмі «Єднання заради України», повинні мати спонсора у США, який погоджується надавати їм фінансову підтримку.

Відповідно до звіту, міграційна служба підтвердила фінансову спроможність понад 177 тис. осіб, які виявили бажання виступити такими спонсорами.

Варто зазначити, українцям, які під час війни опинилися у Сполучених Штатах Америки, було надано можливість отримати статус тимчасово захищених осіб.

Такий статус поширюється лише на тих громадян України, котрі перебували у США станом на 11 квітня. Особи, котрі оформили відповідні заявки, дістали можливість залишитися у США терміном до 18 місяців та оформити дозвіл на працевлаштування.

Як повідомлялося, у Сан-Франциско (Каліфорнія, США) діють українські активісти, які називають себе “Літуни”. Вони самоорганізувалися заради того, щоб передавати допомогу в Україну валізами під час авіаперельотів.

Схожі публікації

Залишити коментар