На дитячому Євробаченні в Єревані Україну представить Злата Дзюнька

У Єревані (Вірменія) на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення Украіну представить Злата Дзюнька, яка  виступить під номером 16.

Фінал відбудеться 11 грудня, о 17:00.

Про це повідомляє Суспільне Євробачення у Інстаграмі.

Зазначимо, що Дитяче Євробачення нічим не відрізняється від дорослого, окрім, звісно, віку учасників. Це завжди дуже яскраве і потужне шоу, що є цікавим для всієї сім’ї. 

Цього року нашу країну представляє чудова Злата Дзюнька. Вона виграла Нацвідбір із піснею «Незламна». У ній біль і гордість, сила та дух нашого народу, які зараз бачать та відчувають у всьому світі. Ба більше, на Дитячому Євробаченні можна голосувати за свою країну, тому ми вкотре маємо об’єднатися недільного вечора перед екранами, аби насолодитися прекрасним шоу, підтримати Злату та Україну», — закликає незмінний коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко.

Проголосувати за Злату Дзюньку на можна JESC.TV. У п’ятницю, 9 грудня, о 21:00 вже розпочалося голосування. Загалом ви можете проголосувати за трьох фаворитів. 

Перед початком шоу в неділю, 11 грудня, о 16:59 голосування тимчасово припиняється. Згодом, коли всі учасники виконають свої пісні, голосування відкриється ще приблизно на 15 хвилин.

Голоси глядачів вирішують половину результатів конкурсу, а другу половину вирішує професійне журі. Пісня, що набере найбільшу кількість балів, — переможе.

За задумом режисера-постановника Андрія Єрьоміна (переможця мистецького конкурсу Суспільного) та Юлії Сахарової, які разом працювали над ідеєю виступу Злати Дзюньки, центральним образом є воля — як здатність людини діяти свідомо, уміти долати труднощі та перешкоди на шляху до мети. 

Композиція втілює любов до волі, прагнення до неї, боротьбу за неї. У своїй постановці автори показують, що навіть дитина може змінювати світ довкола себе. Будь-який жест, будь-яка дія впливає на її життя, а отже, і на життя всіх. Коли людиною керує воля, вона проявляє стійкість, незламність у своїх намірах і вчинках. Та щоб змінити світ на краще, кожен ваш крок має нести любов.

За режисерським задумом, під час виступу Злати Дзюньки відео на екранах буде зроблено у вигляді автомобільного скла, а краплі дощу на склі символізують внутрішній стан співачки. На вікнах з’являються дитячі малюнки-символи і слова. Авто від’їжджає все далі від дому: від родичів, друзів, знайомих…

Під час виконання пісні «Незламна» з’являються окремі слова із пісні англійською — рани, діти, час, слово воля — написане також українською мовою. Фінал виступу показує, що врешті-решт буде світанок, буде сонячне світло і вільний політ над землею!

Темою 20-го Дитячого Євробачення стала: Spin The Magiс — Закрути магію. Оскільки цьогоріч Дитяче Євробачення робить свій 20-й оберт навколо сонця — у нескінченному вирі, даруючи радість молоді. Організатори представили дзиґу як символ цього конкурсу.

Ведучі шоу — Івета Мукучян, Гарік Папоян і Каріна Ігнатян. Усі троє мають свою історію з Євробаченням: виступали на конкурсі або написали пісні для нього. До них приєднається культовий робот Робін, який має свою важливу історію.

Як повідомлялося, в жовтні український колектив “Kalush Orchestra”, який триумфував у цьогорічному Євробаченні із композицією “Стефанія”, отримав новий кубок переможця “Євробачення-2022”.

Схожі публікації

Залишити коментар