10 медалей – здобуток жіночої та чоловічої збірних України на Чемпіонаті світу з вільної боротьби

від Комарі Альберт

Потужно виступили збірні України з вільної боротьби на Чемпіонаті світу у віковій категорії U-23, який цього року відбувся в іспанському місті Понтеведра. Доволі високі результати продемонструвала як чоловіча, так і жіноча збірна команда.

Українські вільники-чоловіки стали четвертими в командному заліку, а на чемпіонаті світу U-23 в Іспанії змагались команди з 44 країн світу.

В активі збірної України – чотири “бронзові” медалі.

Їх здобули Ерік Арушанян, Вадим Куриленко, Василь Сова і Каміль Керімов.

“Щиро вітаю спортсменів та тренерський штаб збірної, – висловився президент АСБУ Юрій Копитко. – Вкотре наші борці показали дуже хороші результати, високий рівень підготовки та незламний дух. Дякую усім, особливо нашим мужнім воїнам, завдяки яким спортсмени мають можливість тренуватись та їздити на змагання”.

Якщо говорити про жіночу збірну України, то українські борчині виступили на чемпіонаті світу ще краще.

Українки стали третіми в командному заліку з 38-ми країн-учасниць, вкотре продемонструвавши цього року незламність українського духу. Медалі на світовій першості здобули:

“Срібло” – Ірина Бондар

“Бронза” – Аліна Грушина, Катерина Зелених, Соломія Винник, Анастасія Алпєєва і Манола Скобельська

Нагадаємо, жіноча збірна України з боксу повернулася з Чемпіонату Європи з кращим показником у своїй історії.