Хай прибуде із ЗСУ сила: Марк Гемілл зібрав кошти на 500 дронів для України

Марк Гемілл, американський актор, який виконав роль Люка Скайвокера у «Зоряних війнах», розповів, що допоміг зібрати кошти на щонайменше 500 безпілотників у рамках фандрейзингової платформи United24.

Про це він розповів у ефірі програми Sound On на Bloomberg Radio, передає Україна молода.

«Все дуже просто: Україні потрібні дрони. Вони визначають результати війни, вони захищають їхню землю, їхніх людей, вони стежать за кордоном, вони – очі в небі», – сказав пан Гемілл.

Актор також зазначив, що був «шокований» тим, що його залучення до проєкту «Армія дронів» зі збору коштів на безпілотники для України принесло такі результати.

«Я був справді шокований, тому що вони щонайменше два-три рази на тиждень дають мені ці новини про те, що відбувається, і вони сказали, що отримали понад 500 дронів, відколи я долучився до цього (проєкту – ред.)», – розповів актор.

Варто зазначити, що Марк Гемілл став амбасадором фандрейзингової платформи United24 лише від 29 вересня.

Раніше амбасадорами цієї платформи стали українські спортсмени Андрій Шевченко та Еліна Світоліна, американські актори Лієв Шрайбер і Барбра Стрейзанд, гурт Imagine Dragons, креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія.

Нагадаємо, Світовий конґрес українців (СКУ) разом із глобальною ініціативою Президента України UNITED24 закликають усі українські громади та організації світу допомогти створити для захисників України «Армію Дронів» – проявити реальну підтримку від світового українства.

Схожі публікації

Залишити коментар