На Чемпіонаті Світу з академічного веслування збірна України встановила історичний рекорд за виграними медалями

від Комарі Альберт

Збірна України з академічного веслування успішно завершила виступи на Чемпіонаті світу з цього виду спорту в чеському місті Рачіце.

“Синьо-жовті” здобули на всесвітньому турнірі сім нагород – дві “золоті” та п’ять “бронзових” медалей.

Одразу шість медалей для нашої країни вибороли паравеслувальники. В останній день змагань “бронзу” в легких парних двійках завоював дует Станіслава Ковальова та Ігоря Хмари. Це – історична медаль українців у цій дисципліні на світових першостях.

Зауважимо, що на ЧС-2022 з академічного веслування збірна України була представлена 34-ма спортсменами, а дев’ять з них виступали у паравеслувальних дисциплінах.

Із 7-ма нагородами у своїй скарбничці українська збірна посіла підсумкове шосте місце загального медального заліку ЧС-2022. Першою з 12-ма нагородами (7+1+4) стала команда Великої Британії.

За кількістю виграних медалей на одному чемпіонаті світу “синьо-жовті” встановили цьогоріч національний рекорд. Попередній найкращий результат нашої збірної датований 2009 роком, коли українці завоювали чотири нагороди – три “золота” та одне “срібло”.

Усі медалі України на ЧС-2022 з академічного веслування:

“Золото”: Світлана Богуславська та Ярослав Коюда (парні двійки, мікст, PR2), Роман Полянський (чоловічі одиночки, PR1).

“Бронза”: Анна Айсанова (жіночі одиночки, PR2), Андрій Сивих та Дмитро Херез (чоловічі парні двійки розпашні, PR3), Дар’я Котик та Станіслав Самолюк (парні двійки, мікст, PR3), Станіслав Ковальов та Ігор Хмара (чоловічі легкі парні двійки), Анна Шеремет (жіночі одиночки, PR1).

Схожі публікації

Залишити коментар