СКУ закликав Генасамблею ООН створити міжнародний трибунал для росії

Делегація Світового конгресу українців (СКУ) закликала Генасамблею ООН вжити заходів для створення Міжнародного трибуналу з воєнних злочинів, який притягне до відповідальності росію, її керівництво та всіх відповідальних або причетних до воєнних злочинів і злочинів проти народу України.

Про це йдеться на сайті СКУ.

«СКУ закликає ООН вжити рішучих каральних заходів, щоб припинити геноцид росії проти українського народу. Якщо великим державам не перешкоджати анексувати території, порушувати права людини, розпочинати війни проти малих держав, жодна нація у світі більше ніколи не почуватиметься в безпеці», – заявив президент СКУ Павло Ґрод, перебуваючи в Нью-Йорку на 77-му засіданні Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Пан Ґрод наголосив, що світ на власні очі бачить тортури, зґвалтування та вбивства, які чинить росія проти українського народу на окупованих територіях, тож не можна стояти осторонь.

«Ми не можемо стояти осторонь – ми повинні діяти – ми повинні закликати всі уряди світу надати Україні засоби для негайного звільнення окупованих територій України. Є потреба в максимальному озброєнні, потрібна економічна підтримка та більш жорсткі санкції, а також ізоляція росії та її прихильників. Ми повинні припинити цей геноцид зараз», – закликав президент СКУ.

Нагадаємо, робота 77-ї сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй стартувала у Нью-Йорку 13 вересня.

Як повідомлялося раніше, на сесії Генасамблеї ООН Макрон засудив країни-“співучасниці” російської агресії.

Схожі публікації

Залишити коментар