Всеукраїнська школа онлайн поповниться на 1000 уроків з 18 дисциплін

Всеукраїнська школа онлайн (ВШО) поповниться тисячею нових уроків із 18 дисциплін для учнів 5-11 класів.

Про це повідомили у пресслужбі громадської спілки “Освіторія”, передає Укрінформ.

Варто зазначити, громадська спілка “Освіторія” за підтримки МОН, Мінцифри, ЮНІСЕФ та у співпраці з УІРО доповнює й оновлює навчальний контент ВШО — державної цифрової платформи для дистанційного та змішаного навчання школярів 5-11 класів.

«До кінця 2022 року на платформу будуть додані уроки, тести та матеріали для самопідготовки з 18 дисциплін для учнів 5-11 класів. Таким чином разом з усіма уроками, що вже є на платформі, ВШО покриватиме навчальні програми повністю, щоб школярі в Україні та за кордоном могли безперервно навчатись онлайн. Наразі на платформі вже розміщено понад 2500 уроків і до кінця року буде додано ще 1000», – йдеться в повідомленні.

Крім того, матеріали для 5-6 класів будуть оновлені відповідно до стандартів реформи НУШ у базовій середній освіті, яка від початку навчального року впроваджується в 5-х класах, додали в Освіторії.

Зазначається, що навчання на платформі просте і зручне, цікаве і сучасне, а також повністю безкоштовне для всіх дітей. Кожен урок відповідає інтересам та сприйняттю сучасного школяра. Так, для викладення та пояснення навчального матеріалу використовуються 3D-моделі, 3D-екскурсії та інтерактивні експозиції музеями світу, елементи гейміфікації та сучасних комп’ютерних ігор (як War Craft) і навіть влучні і такі улюблені серед школярів (і не тільки) меми.

За даними пресслужби, кожен урок ВШО пройшов 5 рівнів експертної перевірки, зокрема на відповідність навчальній програмі, доступність і недискримінаційність

Методичний супровід забезпечується Українським інститутом розвитку освіти.

“Попри всю складність ситуації, наш принцип незмінний — школа працює завжди. Вона у комп’ютері, планшеті чи смартфоні. Саме такий принцип закладено у «Всеукраїнську школу онлайн». Це реальна і якісна підтримка учням, вчителям і батькам. Платформа популярна серед українців. За час її існування користувачі переглядали відео більш ніж 5 млн разів. Також важливо, що ВШО дає підтримку скрізь, де є доступ до інтернету. По суті, це національна онлайн-платформа для змішаного та дистанційного навчання учнів та методичної підтримки вчителів 5-11 класів. На сьогодні це найбільш доступна платформа в Україні, якою можуть користуватися й певні категорії учнів з особливими освітніми потребами”, — відзначив керівник Українського інституту розвитку освіти Юрій Демедюк.

Раніше ми також писали про школу в умовах війни: як отримувати українську освіту з-за кордону і що треба знати про новий навчальний рік.

Схожі публікації

Залишити коментар