На “Іграх Воїнів” в США Національна команда України виборола вже 77 медалей

від Комарі Альберт

Вже понад тиждень в американському місті Орландо (штат Флорида) тривають “Warrior Games” (Ігри Воїнів). Збірна України на цих змаганнях виборола вже 77 нагород.

У сьомий день змагань наші мужні українці вибороли одразу 20 медалей з плавання і суттєво збільшили кількість у медальній скарбничці “синьо-жовтих”.

Зокрема, Андрій Бадарак здобув 2 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем, став золотим призером на дистанціях 50 метрів на спині та 50 метрів брасом.

Парамедик Юлія Паєвська “Тайра”

Олексій Бобчинець зайняв 3 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем, 2 місце – на 100 метрів вільним стилем та 2 місце – на 50 метрів брасом.

Іван Герецун здобув 3 місце в естафеті 4х50 метрів.

Олександр Дударєв виборов 3 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем, 3 місце – на 50 метрів на спині, 2 місце – на дистанції 100 метрів вільним стилем та 3 місце в естафеті 4х50 метрів.

Юрій Зекун посів 3 місце в естафеті 4х50 метрів.

Юлія Паєвська завоювала 1 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем та 2 місце – на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Василь Стуженко став абсолютним переможцем на дистанціях 50 метрів вільним стилем, 50 метрів на спині та 100 метрів вільним стилем.

Богдан Оксентюк став золотим призером на дистанціях 50 метрів вільним стилем та 100 метрів вільним стилем, а також бронзовим призером в естафеті 4х50 метрів. При цьому Богдан на дистанціях 50 метрів та 100 метрів побив попередні рекорди з плавання на Іграх Воїнів!